Resport Catering

Ben Resport’u Niye Tercih Edeyim?” Diyorsanız?

Neden Biz ?

Resport Catering olarak, mutfağımıza soktuğumuz gıdalarla ilgili içimiz ve içiniz rahat olsun istiyoruz. Çünkü…

Tükettiğimiz eti kendimiz yetiştiriyoruz. Kendi işletmemiz olan Dikili Çiftlik A.Ş.’de büyük baş besiciliği yapıyor, kesim işlemini ise gerekli tüm yeterlilik ve helal sertifikalarına sahip modern tesisimizde gerçekleştiriyoruz

Kendi yağımızı üretiyoruz. Resport Catering’in zeytin ve zeytinyağı ihtiyacını ise yine Dikili A.Ş. tarafından yetiştirilen zeytinlerden sağlıyoruz.

İç tedarik zinciri sayesinde sağlık ve lezzeti bütçenize en uygun şekilde sunuyoruz. Onaylı tedarikçilerimiz dışında hiçbir firma ile çalışılmaz. Bu sayede uygun fiyat ve ürün lezzeti korunur.

Bünyemizde mikrobiyoloji laboratuvarı bulunduruyoruz. ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemini etkin olarak uyguluyoruz. Uzman gıda mühendisleri tarafından kendi laboratuvarımızda kendimizi belli aralıklarla denetliyoruz. Ayrıca belirli periyotlarla dış laboratuvar analizleri de yaptırarak gıda güvenliğini üst seviyeye çıkarıyoruz.

Kurumsal dekorasyon çalışmalarımız ile yemek salonlarınızda farklı bir atmosfer oluşturuyoruz. Yemek asla tek başına yemek değildir sloganıyla çıktığımız yolda, kaliteli ve hijyenik yemeğin göze hitap eden kısmına önem veriyoruz. Yemek sanatının estetik servisine, yemek dekorasyonu ve kurum dekorasyonunu da katıyoruz. Bu sayede ortamın da yemeğe uygunluğunu kontrol altında tutuyoruz.

Hijyen & Kalite uygulamalarımız sayesinde taze ve lezzetli ürünleri sofralarınıza güvenle taşıyoruz. Tedarikçilerimizi ve yemeklerimizi sürekli test halinde tuttuğumuz gibi çalışanlarımızın da sağlık testlerini düzenli olarak test ediyoruz.