Resport Catering

İnsan Kaynakları

EĞİTİMLERİMİZ

– Çalışanlardan gelen talepler, müşteri talepleri ve denetim verileri değerlendirilerek eğitim konuları belirlenir, Yıllık Eğitim Planına işlenir. Eğitimlerin nasıl düzenleneceği ile ilgili çalışmaları İnsan Kaynakları koordinasyonunda Eğitim Komisyonu tarafından belirlenerek uygulanır.

– Eğitim Planı dışında çalışanların gelişimine yönelik her türlü eğitim faaliyetleri sağlanır.

– Üniversitelerimizin deneyimli akademisyenleri ile işbirliği içerisinde sektördeki gelişmelere yönelik eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlanır.

– Sektörel gelişmeleri takip etmek, iyileştirme çalışmaları yapmak, toplumu doğru bilgilendirmek amacıyla bu yönde eğitim gören ve burs verilen öğrencilerle çalıştay oluşturularak projeler yapılmaktadır.

“Hizmet  bir bütündür ve bu bütünü oluşturan en önemli unsur insandır.”

Bu düşünce ile çalışanlarımızın öncelikle kendilerini ayrıcalıklı ve değerli hissetmeleri esastır. Çalışanlarımıza öncelikli olarak müşteri ilişkilerini, iletişim becerilerini, sosyal sorumluluk alanlarına katkı sağlamayı öğretiriz. Kişisel gelişime yönelik süreklilik arz eden eğitimler vererek çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkı sağlar, kaliteli, gelişen, güler yüzlü hizmet anlayışına sahip kurum kültürümüzü edinmiş ekipler oluştururuz.

Bu kapsamda temel ilkelerimiz;

– Şeffaf Yönetim Politikası Uygulamak

– İnsan Kaynaklarını Her Zaman Yenilikçi ve Gelişimci Tutmak

– İş Sağlığı ve Güvenliğini Ön Planda Tutmak

– Tüm Çalışanlar İçin Kariyer Planlaması Yapmak, Desteklemek, Geliştirmek ve İzlemek

– Objektif Kriterler ile Performans Değerlendirmesi Yapmak

– Tüm Çalışanlarımızla Sosyal Sorumluluk Çalışmaları Planlamak ve Uygulamak

– Çalışanların Gıda Güvenliğine Olan Hassasiyetini Artırmak

KARİYER

Resport Catering ailesinin bir parçası olmak ister misiniz? Aşağıda bulunan formu doldurup özgeçmişiniz ile birlikte bize gönderebilirsiniz.